Murat Boz Janti Sarki Sozu at Animes

Extraordinary animes Tips and References website. Search everythings about animes Ideas and Image in this website.

Murat Boz Janti Sarki Sozu. Murat boz yana döne şarki sözü yazdır gideli çok olmadı o gün unutulmadı sonuna kadar açık çıkıp gittiğin kapı dilime ahlar düştü işığıma gölgeler canım acıyor inan canım diyen sesin yokken gözlerimde doluyorsun, yağıyorsun her gece her yeni günde bekleniyorsun, aramıyorsun yana döne! Herkese selamlar iyi bir günden murat boz bizleri sevindirdi.

Murat Boz Mp3 Pikcek Şekiller
Murat Boz Mp3 Pikcek Şekiller from pikcek.blogspot.com

Ah be gülüm sana benden nasıl janti bir yar olur sen beni ittin, bilemezsin kendimden. Gelemem kendime yar, gelemem kolay kolay. Murat boz janti sözleri, sen beni ittin, bilemezsin kendimden geçtim.

Murat Boz Mp3 Pikcek Şekiller

Murat boz şarkı sözleri, murat boz en popüler şarkıları, bütün albümleri ve şarkıları sadece sarkisozum.net'de. Murat boz aylardır hayranlarının albüm baskısı altında eziliyordu ve kendisine bu yönde inanılmaz derecede bir talep vardı. Murat boz yüzüm yok şarki sözü yazdır bu hayatı saymam ki ben bir tarafı elle tutulmuyor beni bir şey sandın mı sen sen yokken yanıma yanaşılmıyor yalnızım gölgem bile bırakıp gitsin hiç koymuyor, dokunmuyor kanıma yerine bir sen biraz sen olsan ama olmuyor, olmuyor yüzüm kalmadı yüzüne bakmaya geri dön diye diz çöküp yalvarmaya Ah be gülüm sana benden nasıl janti bir yar olur sen beni ittin, bilemezsin kendimden geçtim.